Elementy hydrauliki siłowej

Elementy hydrauliki siłowej
W ofercie Hosemann Polska znajdują się elementy hydrauliki siłowej takie jak szybkozłącza hydrauliczne oraz multizłącza i rozdzielacze hydrauliczne.

Niektóre rozwiązania konstrukcyjne stosowane w produktach typowych dla hydrauliki siłowej mają zastosowanie w innych gałęziach zakresów produkcji. Przykładem są szybkozłącza, które mogą być stosowane do przesyłania tlenu, azotu czy innych gazów oraz wody i powietrza. W naszej ofercie znajdują się również szybkozłącza do innych bardzo nietypowych mediów.

Preferowane konstrukcje w zasadzie zawsze oscylują w zakresie 3-5 najważniejszych producentów na rynku, do których zaliczamy takie firmy jak Stucchi, Walther, Stäubli, Parker.

Przy doborze właściwej konstrukcji złącza zawsze kierujemy się potrzebą bezawaryjnej pracy. Marka użytego produktu jest drugorzędna.


Lista elementów hydrauliki siłowej:

Multizłącza hydrauliczne

Multizłącza hydrauliczne

Multizłącza hydrauliczne to złącza dla wielu przewodów hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych, optycznych, łączonych jednocześnie – ręcznie lub automatycznie. …więcej informacjiSzybkozłącza hydrauliczne

W ofercie posiadamy wysokociśnieniowe szybkozłącza suchoodcinające – flatface quickcouplung oraz wysokociśnieniowe szybkozłącza grzybkowe. …więcej informacji

 

Węże hydrauliczne