Realizacje Hosemann

Wiszące węże metalowe DN100 x 12 m pracujące w układzie „U” do układów przeciwpożarowych w systemach regałów przesuwnych wysokiego składowania.

Węże metalowe wiszące
spawanie węży nierdzewnych

 

 

Stalowe węże DN100 o długości 12 m każdy. Takie zastosowanie węży metalowych jest dość nietypowe dlatego że jest zastosowane na przesuwnych półkach wysokiego składowania, które ze względu na przepisy PPoż musza posiadać zasilanie wodą do tryskaczy. Tryskacze ze stali nierdzewnej zasilane wodą z węży metalowych  są istotnym elementem wpływającym na zabezpieczenie w przypadku pożaru.

Nasze węże metalowe posiadają w takich aplikacjach specjalne spawanie oraz mają dodaną sprężynę w celu polepszenia promieni gięcia dla uzyskania dłuższego czasu pracy. Dla węży metalowych pracujących wisząc w układzie U i dodatkowo ruszających się konstrukcja produkowana przez Hosemann osiąga bardzo długie czasy pracy.

Grubościenne kompensatory ze stali nierdzewnej

Najnowszy projekt. 90 x 4 mm oraz 60 x 4 mm. Duża trudność technologiczna, która łączy bardzo długi czas pracy oraz pokazuje co potrafi nasz dział produkcji. Wykonanie kompensatora stal nierdzewna SUS321.

Grubościenne kompensatory

Grubościenne kompensatory

Grubościenne kompensatory

Spawanie i jakość armatury

Spawanie i jakość armatury - realizacja firmy Hosemann Polska

Spawanie i jakość armatury - realizacja firmy Hosemann Polska