Linki stalowe i zabezpieczające Whipcheck bezpieczeństwo węży przemysłowych

Instalacja ciśnieniowa powinna posiadać bezpieczne podpory do węży i rurociągów oraz stalowe linki zabezpieczające do węży – Whipcheck. Linik stalowe Whipcheck’a zabezpieczają personel na wypadek wyrwania zakucia z węża poprzez przytrzymywanie elementu gumowego będącego pod ciśnieniem.

Proponowane podpory do węży przemysłowych oraz rurociągów mogą przyjmować różne formy. W celu konsultacji technicznych prosimy o kontakt z naszym działem technicznym.


Linki zabezpieczające do węży, system Whipcheck
Whipcheck, Security Chain linki stalowe zabezpieczające do węży

Whipcheck to system, który służy do zabezpieczenia węży przemysłowych przed skutkami przypadkowego rozłączenia. Stalowe linki zabezpieczające Whipcheck występują w wersji dla górnictwa oraz w wersji do zastosowań na powierzchni. Linka Whipcheck wspomaga i podnosi bezpieczeństwo połączeń węży gumowych. Zastosowanie linki Whipcheck ogranicza ryzyko uszkodzeń sprzętu oraz kontuzji użytkowników spowodowanej niespodziewanym zerwaniem węża lub wyskoczeniem węża z oprawki. Takie uszkodzenie węża pod ciśnieniem powoduje jego niekontrolowany ruch który może być przyczyną nagłego uderzenia w sprzęt lub człowieka i spowodowania trwałych uszkodzeń. W niektórych branżach stosowanie linki Whipcheck jest obligatoryjne i cieszy nas fakt iż klienci coraz częściej stosują linki Whipcheck. …więcej informacji

 

Podpory na węże przemysłowe
Podpory na węże przemysłowe

Podpory na węże wiszące i do węży pracujących w układzie U. …więcej informacji