Elastyczny przewód metalowy o standardowej elastyczności

Węże metalowe

Elastyczny przewód metalowy o standardowej elastyczności. Przewód produkuje się z węża metalowego spawając do niego wymaganą armaturę tj. kołnierze złącza gwintowane oraz króćce lub złącza kamlok.

Rozwiązanie takie oprócz wygody w aplikacji daje dodatkową korzyść w postaci częściowej lub całościowej kompensacji drgań lub kompensacji nieosiowości instalacji. Węże metalowe pracują prawidłowo w temperaturach od ­ -200°C do +600°C. Produkcja przewodów metalowych odbywa się na bazie standardowych węży metalowych – głównie ze względu na cenę. Wersja na bazie węża o podwyższonej odporności ciśnieniowej lub większej elastyczności jest mniej popularna i stosuje się te konstrukcje rzadziej ze względu na podwyższoną cenę.

Produkcja węża metalowego standardowego jest idealnym balansem pomiędzy ceną, a wytrzymałością ciśnieniową. Jest to wersja najczęściej wybierana przez użytkowników. Nasza firma stosuje rożne warianty wykonania i spawania podczas produkcji i dlatego potrafimy wyspawać bardzo nietypowe konstrukcje.