Węże ssawne, odciągowe PCV i PU:
do trocin, pyłu, spalin, wiórów, powietrza

Elastyczne węże odciągowe, ssawne wykonane z PCV i PU w połączeniu z szerokim wachlarzem innych węży mogą tworzyć doskonałe aplikacje odciągowe dla różnorodnego medium (powietrze, pyły, płomienie i różnorakie granulaty oraz trociny).

W ofercie naszej firmy znajdują się węże odciągowe, ssawne do odpylania, spalin, powietrza, wiórów drzewnych oraz węże do odciągu trocin. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi wężami odciągowymi znajdującymi się w osobnej kategorii: pozostałe węże odciągowe.

Okładka katalogu węży przemysłowych odciągowych Parker do trocin, pyłu, spalin, wiórów i powietrzaKATALOG: Węże przemysłowe odciągowe, ssące


Lista węży ssawnych, odciągowych:

Wąż PCV ssawno, odciągowy FLEXIREX
Wąż PCV ssawno, odciągowy FLEXIREX
do odciągu powietrza, pyłu, spalin i trocin

Ten wąż jest przeznaczony do odciągu powietrza, pyłu, spalin oraz trocin. Wąż FLEXIREX jest odpowiedni do układów odpylania, układów klimatyzacyjnych, innych urządzeń ssąco-odciągowych używanych w przemyśle drzewnym i meblarskim oraz przy nakładaniu powłok żywicznych.
… więcej informacji

Wąż ssawno, odciągowy ASPIREX
Węże ssawno, odciągowe ASPIREX
do odciągu trocin, powietrza, pyłu, dymu, oparów, ziarna, …

Węże dostępne w trzech różnych wersjach: ASPIREX, ASPIREX 140° i ASPIREX PU/ANC. Każdy z nich ma nieco inne przeznaczenie. Węże te służą do odciągu trocin, powietrza, pyłu, spalin, wiórów drzewnych, dymu, oparów, ziarna, granulatów itp.
… więcej informacji