Węże przemysłowe – gumowe:
do gazu ziemnego, gazów spawalniczych, tlenu i acetylenu

Oferujemy węże do gazu, w tym przemysłowe węże gumowe używane w spawalnictwie, węże do tlenu i acetylenu oraz węże do gazu ziemnego, LPG i MPS.

Prace spawalnicze mogą być prowadzone w różnych warunkach – często bardzo trudnych i niebezpiecznych, dlatego bezpieczeństwo węży gumowych do spawania jest najwyżej stawianym kryterium konstrukcyjnym.

Węże gumowe do gazów spawalniczych takich jak: tlen, gazy spawalnicze, metan, propan-butan itp. są produkowane z zachowaniem wysokich standardów zgodnych z wytycznymi europejskich instytucji certyfikujących (IMQ, DVGW).

Okładka katalogu węży do gazu ParkerKarta katalogowa: Węże gumowe do gazu


Lista węży do gazu:

Wąż SAFETYPRESS do tlenu i acetylenu
Wąż do gazu SAFETYPRESS 15-25
do gazów spawalniczych, tlenu i acetylenu

Wąż do gazów spawalniczych i tlenu został zaprojektowany specjalnie dla układów cięcia metalu w technologii acetylenowo-tlenowej oraz do spawania. Może być również stosowany w hutnictwie jako wąż do lanc tlenowych.
… więcej informacji

Wąż spawalniczy AUTOGENE do spawania gazowego
Wąż spawalniczy AUTOGENE EN ISO 3821
do spawania gazowego

Są to węże spawalnicze, używane do spawania gazowego. Węże te charakteryzują się doskonałą elastycznością. Czerwony kolor węża oznacza, że jest przeznaczony do acetylenu, a niebieski do tlenu.
… więcej informacji

Wąż MULTIGASPRESS do gazu ziemnego, acetylen, LPG, MPS
Wąż do gazu ziemnego MULTIGASPRESS
również do acetylenu, LPG i MPS

Ten wąż jest zaprojektowany do gazów takich jak acetylen, LPG, MPS i do gazu ziemnego (za wyjątkiem strumieniowych gazów paliwowych, np. LPG i CNG, czyli paliw alternatywnych, używanych do zasilania układów w samochodach).
… więcej informacji