Kompensator stal nierdzewna

Kompensator metalowy mieszkowy osiowy
Kompensator mieszkowy – stal nierdzewna.  Jedną z głównych grup produktów firmy Hosemann Polska są kompensatory metalowe. Od wielu lat zajmujemy się ich produkcją. Tego typu kompensatory wykonane są przede wszystkim z trzech typów stali nierdzewnej:

  • SUS 321 = 1.4543
  • SUS 316 = 1.4404
  • SUS 304 = 1.4301

Po uzgodnieniu:

  • SUS 310S = 1.4845

Każdy wykonany przez firmę Hosemann kompensator metalowy charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Produkty naszej firmy cechuje długi czas pracy – jest to parametr, którym Hosemann wyróżnia się na rynku.

Dodatkowo możemy podjąć się wykonania nawet niestandardowych kompensatorów metalowych – jeśli projekt tego wymaga. Posiadamy spore doświadczenie w produkcji elementów wykraczających poza klasyczną ofertę, dostosowanych do konkretnych wymagań. W kwestii maksymalnych temperatur, jesteśmy w stanie wykonać kompensator metalowy, który pracuje przy temperaturach sięgających nawet do +1050 °C.

Mimo, że kompensatory metalowe produkujemy w bardzo wysokim standardzie, staramy się zadbać o to, aby ich ceny były akceptowalne. Zapraszamy do kontaktu – doradzimy najlepsze rozwiązanie dla danego projektu i wycenimy konkretne zamówienie.