Kompensatory kwadratowe i prostokątne ze stali nierdzewnej


Metalowe kompensatory kwadratowe lub prostokątne produkujemy z różnych gatunków stali nierdzewnych. Produkcja kompensatorów które dostosowujemy kształtem i wymiarami, aby pasowały do duktów na istniejącej lub projektowanej instalacji.  Nasze kompensatory są nowoczesne, ale też przemyślane konstrukcyjnie. Podczas procesu produkcji używana jest zaawansowana technologia formowania oraz  spawania. Montujemy nasze kompensatory z dużą dbałością o wykończenie.  Powszechnie stosujemy stal nierdzewną SUS310S, króra funkcjonuje pod innymi nazwami stali – X8CrNi25-21 i DIN 1.4845. Do produkcji i kompletacji dostaw używamy zarówno popularnych gatunków stali oraz nietypowych kombinacji i rodzaju materiałów.

Ze względu na duże doświadczenie każdy nasz produkt jest testowany przed wysyłką do klienta.

Produkujemy kompensatory kwadratowe na bazie stali nierdzewnych SUS304, SUS 321 i SUS316.

Naszym sztandarowym produktem jest kompensator metalowy ze stali nierdzewnej SUS310S o kształcie kwadratu lub prostokąta.

Systemy dla energetyki i przemysłu z kołnierzami kwadratowymi i prostokątnymi lub bez kołnierzy produkowane są z różnych gatunków stali. Nasze produkty mogą zastępować soczewkowe kompensatory kwadratowe używanie powszechnie w przemyśle i energetyce.

Zapraszamy do złożenia zapytania, a w razie pytań prosimy o kontakt do naszego działu technicznego.

kompensator kwadratowy ze stali nierdzewnej

 

Kompensator kwadratowy

 

 

Profile gięte do produkcji kompensatorów kwadratowych