Węże przemysłowe – gumowe:
uniwersalne

Parker ITR produkuje szeroki wachlarz węży gumowych uniwersalnych, które znajdują zastosowanie w wielu diametralnie różnych aplikacjach, np. PYTHON (węże gumowe do wody gorącej i zimnej oraz lekkich chemikaliów) lub OILPRESS (węże gumowe do paliw, przesyłu płynów i środków ropopochodnych).

Doskonałe węże gumowe Parkera dają użytkownikom wysoką uniwersalność przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo węże Parkera charakteryzują się wysoką trwałością. Uniwersalne węże gumowe mogą być przeznaczone między innymi do wody zimnej oraz gorącej, do powietrza, lekkich chemikaliów, przesyłu płynów i środków ropopochodnych.

Okładka katalogu uniwersalnych węży gumowych ParkerKATALOG: Węże gumowe uniwersalne


Lista uniwersalnych węży gumowych:

Wąż gumowy PYTHON NY 30
Uniwersalny wąż gumowy PYTHON NY 30
do wody, powietrza, chemikaliów

Ten wąż jest przeznaczony do zimnej i gorącej wody, powietrza oraz lekkich chemikaliów. Wąż PYTHON NY 30 tym różni się od węży konkurencji, że jego zakresy ciśnień pracy sięgają 30 bar.
… więcej informacji

Wąż gumowy OILPRESS NL 20-30
Uniwersalny wąż gumowy OILPRESS NL 20-30
do paliw, środków ropopochodnych

Ten wąż jest przeznaczony do przesyłu płynów i środków ropopochodnych. Węże te nadają się do wielu różnego rodzaju paliw.
… więcej informacji

Wąż gumowy WASSERPRESS 20
Uniwersalny wąż gumowy WASSERPRESS 20
do wody, powietrza, chemikaliów

Ten wąż jest przeznaczony do zimnej lub gorącej wody, powietrza oraz lekkich chemikaliów. Węże te stosuje się w przemyśle i aplikacjach rolniczych.
… więcej informacji